Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku

Trakt św. Wojciecha 293D 80-001 Gdańsk tel.: 58 309 49 11 - 13 fax.: 58 309 46 34 sekretariat@gdansk.wios.gov.pl

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich.

logo

Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku można uzyskać pod numerem telefonu 58 765 95 54 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie bip.kprm.gov.pl

 

Informacja o zasadach odbywania praktyk studenckich

 

W Wojewódzki Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku organizowane są praktyki studenckie. Praktyka odbywa się na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Wojewódzkim Inspektoratem a Uczelnią. W zakładce: praca – staże i praktyki, dostępne są aktualne oferty praktyk.

Skierowania na praktykę studencką przyjmowane są od 1 lutego do 30 kwietnia każdego roku.

Kwalifikacja studentów do odbycia praktyki następuje na podstawie aktualnych możliwości przyjęcia praktykantów oraz prawidło złożonych dokumentów wymienionych poniżej:

- skierowania na praktykę studencką,

- porozumienia dotyczącego przyjęcia na praktykę studencką,

- programu praktyk,

- dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie studenta.

Wyżej wymienione dokumenty należy składać w sekretariacie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 293.

Druki do pobrania znajdują się poniżej informacji.

 

Osoba do kontaktów:

Iwona Gajewska

Specjalista ds. organizacji, kadr i szkolenia

Tel. 587659554, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W dniu 19.02.2016 r. opublikowano - Ogłoszenie o praktykach w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku w 2016 roku.

W dniu 29.03.2017 r. opublikowano - Ogłoszenie o praktykach w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku w 2017 roku.

W dniu 22.05.2018 r. opublikowano - Ogłoszenie o praktykach w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku w 2018 roku.

Do pobrania:

1. Skierowanie na praktyki (*.doc)

2. Wzór porozumienia (*.doc)

3. Praktyki studenckie w 2016 roku (*.pdf)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
Ok