Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich.

logo

Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku można uzyskać pod numerem telefonu 58 765 95 54 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2020 r. są dostępne na stronie bip.kprm.gov.pl

 

Informacja o zasadach odbywania praktyk studenckich

 

W chwili obecnej w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Gdańsku prowadzone są przyjęcia na praktyki studenckie do Wydziału Administracyjno-Technicznego. Wydział Inspekcji, Wydział Prawny oraz Wydział Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności nie prowadzą naboru na praktyki studenckie.

Jednocześnie informujemy, że w sprawie praktyk w Laboratorium, które przeszło pod GIOŚ jako Centralne Laboratorium Badawcze, należy się kontaktować z pracownikiem GIOŚ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skierowania na praktykę studencką przyjmowane są od 1 lutego do 30 kwietnia każdego roku.

Kwalifikacja studentów do odbycia praktyki następuje na podstawie aktualnych możliwości przyjęcia praktykantów oraz prawidło złożonych dokumentów wymienionych poniżej:

- skierowania na praktykę studencką,

- porozumienia dotyczącego przyjęcia na praktykę studencką,

- programu praktyk,

- dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie studenta.

Wyżej wymienione dokumenty należy składać w sekretariacie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 293D.

Druki do pobrania znajdują się poniżej informacji.

 

Osoba do kontaktów:

Iwona Hrynkiewicz

Specjalista ds. organizacji, kadr i szkolenia

Tel. 587659554, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

1. Skierowanie na praktyki (*.doc)

2. Wzór porozumienia (*.doc)