Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku

Trakt św. Wojciecha 293D 80-001 Gdańsk tel.: 58 309 49 11 - 13 fax.: 58 309 46 34 sekretariat@gdansk.wios.gov.pl

5 października 2018 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne w ramach prowadzonej oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia Droga wodna łącząca Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską – lokalizacja Nowy Świat. Uwagi i wnioski można przesyłać do 3 listopada 2018 r.

ponowne konsultacje spoleczne w sprawie przekopu Mierzei Wislanej news image big gallery

W tych dniach wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy, w tym przede wszystkim z raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz z aneksem do raportu.

Dokumentacja jest dostępna w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie, ul. Dworcowa 60 (pokój nr 27), w godzinach od 8:00 do 15:00. Raport oraz aneks wraz z załącznikami można też pobrać klikając w poniższe linki i wpisując podane hasła.

Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (plik ZIP, 410 MB)
hasło: raport

Aneks_do_raportu_o_oddzialywaniu_na_środowisko (plik ZIP, 174 MB)
hasło: aneks

Uwagi i wnioski można składać we wspomnianym terminie (5 października 2018 r. – 3 listopada 2018 r.) pod adresem Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie, w formie pisemnej, ustnie do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Do złożonych w terminie uwag i wniosków Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Olsztynie odniesie się w uzasadnieniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Źródło, fot.:RDOŚ w Olsztynie
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
Ok